Kvítkovická 1627 • 763 61 Napajedla • Czechy • Infolinia: +420 577 113 040

Wsparcie techniczne

Nasi posiadający duże doświadczenie pracownicy chętnie udzielą rad technicznych i wsparcia z obszaru stali narzędziowej, ulepszanej i konstrukcyjnej pod kątem ich zastosowania, własności, możliwych aplikacji mechanicznych w różnych gałęziach przemysłu np. przy obróbce stali, drewna , tworzyw sztucznych, gumy, papieru i tkanin.

Są gotowi zaproponować również właściwą obróbkę cieplną i wykończenie powierzchni w celu osiągnięcia optymalnych właściwości wyrobu według oczekiwanych właściwości użytkowych w eksploatacji.

W razie potrzeby pomożemy w opracowaniu lub wprowadzeniu zmian do dokumentacji technicznej zgodnie z oczekiwaniami klienta wobec wyrobu i zadanymi parametrami. Pracujemy z rysunkami w 2D i z modelami w 3D. Jesteśmy w stanie pracować w oparciu o wszystkie dane znane i stosowane oraz formaty (pdf, jpeg, bmp, dwg, dxf, IGES, STEP itd..). W tym celu korzystamy z Autodesk Inventor 17 a dla wsparcia obróbki z Autodesk Inventor CAM 2017.

W razie zainteresowania można w ramach zapotrzebowania złożyć zamówienie na osobistą wizytę naszego przedstawiciela handlowego, który na miejscu stwierdzi i sprawdzi wymagania klienta oraz jego potrzeby a dalej zapewni realizacje całości zapotrzebowania.

Zawsze można skontaktować się z nami, jesteśmy tu dla klienta! Nasze motto to zadowolenie klienta jest na miejscu pierwszym.