Kvítkovická 1627 • 763 61 Napajedla • Czechy • Infolinia: +420 577 113 040

Grupa PRÄZI GROUP ...

Grupa PRÄZI GROUP jest stowarzyszeniem firm przemysłu przetwórczego. Ścisła więź z klientami to główna zasada kontaktów handlowych. Tylko poprzez bezpośrednie nawiązanie kontaktów można tworzyć długofalowy, partnerski związek, który skutkuje korzyściami dla wszystkich wykonawców biorących udział w łańcuchu zarządzania.

PRÄZI GROUP od szeregu lat współpracuje w ramach tego łańcucha wykonawców i może z tego powodu udokumentować korzyści wynikające z tych wieloletnich kontaktów z klientami. Przy tym grupa PRÄZI GROUP kładzie duży nacisk na to, aby przez klienta była uznawana i szanowana nie tylko jako wykonawca, ale jako partner.

Jest to istotną bazą naszego dotychczasowego działania. Pomagamy naszym klientom w zoptymalizowaniu tworzenia ich wartości i w skracaniu czasu procesu produkcji. Przy tym zawsze skupiamy się na tym, aby we współzawodnictwie ekonomicznym byli zawsze o krok w przodzie. Przestrzeganie terminów i stosunku cena/wydajność to decydujące kryteria w tych dążeniach do osiągnięcia pierwszorzędnych wydajności.

Dzięki dużej świadomości w zakresie jakości i elastycznej realizacji wymogów klienta grupa PRÄZI GROUP jest uznawanym partnerem licznych firm z tych gałęzi przemysłu
  • ogólnie pojęta mechanika
  • produkcja narzędzi, przyrządów i form
  • produkcja obrabiarek
  • przemysł samochodowy
  • roboty i automatyka
  • produkcja urządzeń transportowych
  • przetwarzanie piaskowca wapiennego
  • produkcja maszyn rolniczych
Z powodu ciągłego poszerzania działań produkcyjnych grupa PRÄZI GROUP zyskała dużą odporność na występujące zagrożenia i ma stabilne obroty. Obecnie zatrudnia powyżej 600 pracowników w 6 zakładach, w 5 krajach Europy zachodniej i środkowej i produkuje wyroby o najwyższej wartości użytkowej, zgodnie z wymogami naszych klientów.

PRÄZI-FLACHSTAHL AG

PRÄZI-FLACHSTAHL AG w Everswinkel to główny zakład produkcyjny grupy zajmujący się produkcją płaskowników stalowych precyzyjnie obrobionych w wersji standardowej i specjalistycznej, jak również prowadnic i prowadnic ślizgowych o zróżnicowanych geometrycznie przekrojach. Oferuje indywidualne rozwiązania do wykorzystania w obszarze obrabiarek, w automatyce i w ogólnie pojmowanej mechanice.

strony internetowe

PRÄZI-FÖRDERTECHNIK GmbH

PRÄZI-FÖRDERTECHNIK GmbH to kompetentny partner w obszarze długich walcowanych ślimaków, przenośników ślimakowych i kompletnych urządzeń transportujących bezpośrednio do zabudowania, jak również systemów przetwarzania materiałów stałych dla potrzeb urządzeń na biogaz.

strony internetowe

PRÄZI-HUNGARIA Kft.

PRÄZI-HUNGARIA Kft. stanowi od roku 1998 własnością PRÄZI-FLACHSTAHL AG. Przedsiębiorstwo podlegało rozwojowi i z powodzeniem wyspecjalizowało się w produkcji wyrobów i części do maszyn rolniczych.

strony internetowe

UNIEMETAAL B.V. Lelystad

UNIEMETAAL B.V. jest od roku 2002 częścią grupy PRÄZI GROUP. Już od ponad 40 lat UNIEMETAAL jest uznawany na rynku i dzięki specjalnej technologii hartowania stał się niezawodnym wykonawcą hartowanych płyt podlegających zużyciu, do produkcji kompletnych narzędzi i przeróbek narzędzi przeznaczonych do formowania cegieł wapienno - krzemowych. Program produkcyjny Uniemetaal B.V. obejmuje narzędzia do wszystkich popularnych typów pras i formatów cegieł.

strony internetowe

PRAZI-PARTS Srl

PRAZI-PARTS Srl to spółka - córka założona przez firmę PRÄZI FLACHSTAHL AG w roku 2015. Siedziba tej firmy znajduje się w północnych Włoszech. Firma specjalizuje się w dystrybucji przenośników ślimakowych i części rotujących dla maszyn żniwnych.

strony internetowe